Pierwszy festyn za nami - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: piątek, 3.05.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander

« powrótPierwszy festyn za nami

Pierwszy festyn za nami

20.06.2010 0:50 - Admin Przez bez mała cztery godziny licznie zgromadzone grono sympatyków koszykówki miało okazję oglądać barwne widowisko okraszone licznymi konkursami i występami tanecznymi.Bezprzecznie gwoździem programu na który czekała publiczność był mecz pomiędzy naszym zespołem klubowym ,a reprezentacją ALK Kłodzko.Mecz odbywał się w dobrej atmosferze sportowej rywalizacji.W pierwszej kwarcie lekką przewagę uzyskał zespoł ALK , w kolejnych kwartach nasza drużyna rozkręcała się z minuty na minutę i pokazywała coraz lepszą grą zespołową.Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 72:55 dla naszej drużyny.Wysoką skutecznością w rzutach za lini 6,25 m zaprezentował Marcin Kowalski(3) i Janek Kurowski(4).który został też wybrany MVP meczu.W konkursie wsadów zwyciężył Sławek Dźwilewski ,w konkursie rzutów za trzy pkt.wzięło udział dwóch najwyższych zawodników z obu zespołów zwyciężył Rafał Ptaszyński z ALK.Pierwszy festyn kłodzkiej koszykówki można zaliczyć do b.udanych imprez wartych kontynuacji.Wielkie podziękowania dla organizatorów , a szczególne dla P.Darka Dietricha.